PRACOVNICE / PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

GLS Czech Republic hledá do svého týmu na centrále v Jihlavě spolupracovníky na pozici :

Náplň práce:

  • Příjem a vyřizování příchozích zákaznických hovorů a elektronické pošty dle stanovených firemních standardů
  • Zajištění přenesení požadavků zákazníků na doručování a vyzvedávání do příslušných regionů ČR a zahraničí

Požadujeme:

  • Vyučení / SŠ vzdělání
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Znalost práce s PC
  • Znalost angličtiny min. na mírně pokročilé úrovni
  • Zdvořilost, ochota, pohotovost, samostatnost, důslednost
  • Pracovní zkušenosti na podobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • Pozice v mezinárodní společnosti
  • Možnost osobního rozvoje
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na soukromé pojištění
  • Stravenky 120 Kč/den
  • Možnost volání za nižší ceny na základě přihlášení do firemní mobilní sítě
  • Místo výkonu práce : Jihlava – průmyslová zóna

V případě zájmu zašlete prosím Váš motivační dopis a životopis na e-mail: hr@gls-czech.com