PRACOVNÍK TŘÍDICÍHO CENTRA, PRACOVNÍK TŘÍDICÍHO CENTRA - SKENERISTA (OBSLUHA ČTEČKY ČAROVÝCH KÓDŮ)

(pouze noční směna po - pa 18:00 - 2:30)

DE_Scan Station_0012

Pracovní náplň - Pracovník třídícího centra:

  • Příjem a vykládka zásilek po příchodu z dep
  • Obsluha pracoviště, kde se zásilky váží a skenují do počítače
  • Zajištění třídění zásilek pomocí dopravníkového systému
  • Nakládka zásilek do nákladních aut hlavních linek

Pracovní náplň - Pracovník třídícího centra - skenerista:

  • Snímání čarových kódů přijatých zásilek do počítače, vážení zásilek
  • Rozlišování zásilek podle místa jejich doručení
  • Evidence plomb, času vykládky a nakládky
  • Odpovědnost za kvalitu skenování zásilek a šetrné zacházení s nimi
  • Kontrola a odpovědnost za vykladače

Požadujeme pro obě pozice:

  • Tělesná zdatnost (balíky mají obvykle hmotnost 1 – 30 kg, max. 50 kg)
  • Bezúhonnost (čistý výpis z trestního rejstříku), spolehlivost

Nabízíme:

  • Práce v silné mezinárodní společnosti
  • Náborový příspěvek ve výši 15 000,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 120,- Kč / ks
  • Zdravotní příspěvek
  • Příspěvek na soukromé pojištění
  • 13. plat
  • Místo výkonu práce : Jihlava, průmyslová zóna

V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis a motivační dopis na e-mail hr@gls-czech.com, popř. volejte na tel. č. 567 771 236 (Z. Harvánková).