PRACOVNÍK TŘÍDICÍHO CENTRA - SKENERISTA

DE_Scan Station_0012

GLS Czech Republic hledá do svého týmu na centrále v Jihlavě spolupracovníky na hlavní pracovní poměr na pozici Pracovník třídicího centra – skenerista (obsluha čtečky čárových kódů, pouze noční směna 18:00 – 02:30).

Pracovní náplň:

  • Snímání čárových kódů přijatých zásilek do počítače, vážení zásilek
  • Rozlišování zásilek podle místa jejich doručení
  • Evidence plomb, času vykládky a nakládky
  • Odpovědnost za kvalitu skenování zásilek a šetrné zacházení s nimi
  • Kontrola a odpovědnost za vykladače

Požadujeme:

  • Tělesnou zdatnost (balíky mají obvykle hmotnost 1 – 30 kg, max. 40 kg)
  • Bezúhonnost (čistý výpis z trestního rejstříku)
  • Spolehlivost

Nabízíme:

  • Práci v silné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní mzda od 24 000,- Kč (+ příplatek za práci v noci)Stabilizační odměna
  • Náborový příspěvek v celkové výši 15 000,- Kč
  • Stravenky v hodnotě 130,- Kč/ks (+zvýhodněná výše příspěvku zaměstnavatele)
  • Možnost osobního rozvoje
  • 13. plat
  • Možnost levnějšího volání v rámci firemní mobilní sítě
  • Místo výkonu práce: Jihlava, Průmyslová 5619/1

V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis a motivační dopis na e-mail hr@gls-czech.com , popř. volejte na tel. č. 774 773 296 (Z. Harvánková).