Aktuálne pracovné príležitosti

Budujte si kariéru s nami: GLS Slovakia ponúka rôzne pracovné pozície v stále rozrastajúcej sa spoločnosti, počnúc pracovnými miestami v administratíve až po manažérske funkcie.

Všetky žiadosti sa posudzujú dôverne.

Viac

Pracovník IT oddelenia

IT DEPARTMENT pracovník - IT support

Miesto práce: Budča

Typ zmluvy: plný úväzok

Dátum nástupu: ihneď

Mzda (v hrubom): 1100 EUR/mesiac

Popis práce, povinnosti a povinnosti:

  • správa a budovanie serverovej a sieťovej infraštruktúry (servery, routre, switche, LAN komponenty)
  • zálohovanie dát na serveroch, IT security
  • návrhy a realizácia špeciálnych riešení pre významných zákazníkov, komunikácia s IT oddeleniami zákaznikov GLS
  • dohľad nad správnym fungovaním spracovania dát zo zákazníckych systémov – prevencia nezrovnalostí
  • nákup a obstaranie IT techniky + software
  • nastavovanie reportov pre zákazníkov
  • poznanie interných IT systémov GLS, zabezpečenie ich pravidelného a bezporuchového fungovania
  • pohotovosť v prípade operatívnych problémov
  • podpora a aktívna účasť na dôležitých projektoch GLS SK

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • mladý, dynamický pracovný tím
  • práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť odborného a kariérneho rastu, dlhodobej spolupráce
  • striedavý homeoffice po úplnom zaškolení kandidáta
  • 13. a 14. plat (podľa dosiahnutých výsledkov)

Požiadavky na zamestnanca:

Uchádzači so vzdelaním vyhovujú pozícii:

  • Stredoškolské s maturitou
  • Následné / vyššie odborné vzdelávanie
  • Vysokoškolské vzdelanie (bakalárske)
  • Vysokoškolské (magisterské, inžinierske)

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti:

  • Internet - expert
  • Microsoft Windows - pokročilý
  • SQL - základy
  • Administrácia LAN/WAN - pokročilý
  • Klient/server administration - pokročilý
  • Administrácia Windows serverov - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, nezávislosť, flexibilita
  • Maďarský jazyk výhodou
  • Schopnosť riešiť problémové situácie
  • Tímový hráč
  • Osobnosť zameraná na ciele

V prípade záujmu pošlite životopis na e-mail: kariera@gls-slovakia.sk

Pracovník triediaceho centra

PRACOVNÍK TRIEDIACEHO CENTRA

(nočná zmena od 18:00 do 02:00 hod.)

GLS Slovenská Republika hľadá do svojho tímu na centrále v Budči spolupracovníkov na hlavný pracovný pomer i výpomoc (dohoda / hlavný pracovný pomer) na pozíciu:

Pracovná náplň:

  • Príjem a vykládka zásielok po príchode z diep
  • Obsluha pracoviska, kde se zásielky vážia a skenujú do počítača
  • Zaistenie triedenia zásielok pomocou dopravníkového systému
  • Nakládka zásielok do nákladních áut hlavních liniek
Požadujeme:
  • Fyzickú zdatnosť (balíky majú obvykle hmotnosť 1 – 30 kg, max. 40 kg)
  • čistý výpis z registra trestov
  • Spoľahlivosť
Ponúkame:
  • pôsobenie v rámci nadnárodnej firmy
  • možnost dalšieho osobného rozvoja v rámci firmy
  • 13. plat
  • rôzne firemné benefity
  • miesto výkonu práce : 962 33 Budča
V prípade záujmu zašlite Váš životopis na
e-mail : kariera@gls-slovakia.sk

Pracovník triediaceho centra - skenerista

PRACOVNÍK TRIEDIACEHO CENTRA - SKENERISTA (OBSLUHA ČÍTAČKY ČIAROVÝCH KÓDOV)

PRACOVNÍK TRIEDIACEHO CENTRA - SKENERISTA

  • Snímanie čiarových kódov prijatých zásielok do počítača, váženie zásielok
  • Rozlišovanie zásielok podľa miesta ich doručenia
  • Kontrola a zodpovednosť za vykladačov
  • Zodpovednosť za kvalitu skenovania zásielok a šetrné zaobchádzanie s nimi
Požadujeme:
  • Čistý výpis z registra trestov
Ponúkame:
  • 13. plat
V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis na e-mail: kariera@gls-slovakia.sk

Kuriér/Kuriérka

KURIÉR / KURIÉRKA (Delivery driver)

Pracovná pozícia pre zmluvných partnerov GLS v jednotlivých regiónoch SR

Požadujeme:

  • vodičský preukaz sk. B a minimálne 2 roky praxe v riadení automobilu
  • samostatnosť, zodpovednosť, lojalita
  • zdvorilé vystupovanie
  • účasť na budovaní dobrého mena GLS
  • skúsenosti s doručováním zásielok výhodou
Ponúkame:
  • práca na plný úväzok
  • pracovný týždeň pondelok – piatok
V prípade záujmu zašlite Váš životopis na e-mail: kariera@gls-slovakia.sk

Ak momentálne nie sú k dispozícii voľné pracovné miesta, alebo voľné pracovné miesta nevyhovujú Vášmu profilu, môžete poslať perspektívnu žiadosť. V takom prípade by mal uchádzač čo najpresnejšie opísať, o aké pracovné miesto má záujem.

Perspektívnu žiadosť nám môžete poslať na kariera@gls-slovakia.sk