Current vacancies

Build your career with us: GLS Slovakia offers various jobs in continuously growing company, from administrative jobs to managerial positions.

All applications are evaluated with confidentiality.

More information

Sorting center employee

PRACOVNÍK TRIEDIACEHO CENTRA

(nočná zmena od 18:00 do 02:00 hod.)GLS Slovenská Republika hľadá do svojho tímu na centrále v Budči spolupracovníkov na hlavný pracovný pomer i výpomoc (dohoda / hlavný pracovný pomer) na pozíciu:
(nočná zmena od 18:00 do 02:00 hod.)
Pracovná náplň:

  • Príjem a vykládka zásielok po príchode z diep
  • Obsluha pracoviska, kde se zásielky vážia a skenujú do počítača
  • Zaistenie triedenia zásielok pomocou dopravníkového systému
  • Nakládka zásielok do nákladních áut hlavních liniek
Požadujeme:
  • Fyzickú zdatnosť (balíky majú obvykle hmotnosť 1 – 30 kg, max. 40 kg)
  • čistý výpis z registra trestov
  • Spoľahlivosť
Ponúkame:
  • pôsobenie v rámci nadnárodnej firmy
  • možnost dalšieho osobného rozvoja v rámci firmy
  • 13. plat
  • rôzne firemné benefity
  • miesto výkonu práce : 962 33 Budča
V prípade záujmu zašlite Váš životopis na e-mail: kariera@gls-slovakia.sk

Sorting center employee - scanning employee

PRACOVNÍK TRIEDIACEHO CENTRA - SKENERISTA (OBSLUHA ČÍTAČKY ČIAROVÝCH KÓDOV)

GLS Slovenská Republika hľadá do svojho tímu na centrále v Budči spolupracovníkov na hlavný pracovný pomer i výpomoc (dohoda / hlavný pracovný pomer) na pozíciu:

PRACOVNÍK TRIEDIACEHO CENTRA - SKENERISTA

  • Snímanie čiarových kódov prijatých zásielok do počítača, váženie zásielok
  • Rozlišovanie zásielok podľa miesta ich doručenia
  • Kontrola a zodpovednosť za vykladačov
  • Zodpovednosť za kvalitu skenovania zásielok a šetrné zaobchádzanie s nimi
Požadujeme:
  • Čistý výpis z registra trestov
Ponúkame:
  • 13. plat
V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis na e-mail: kariera@gls-slovakia.sk

Courier

KURIÉR / KURIÉRKA (Delivery driver)

Pracovná pozícia pre zmluvných partnerov GLS v jednotlivých regiónoch SR

Požadujeme:

  • vodičský preukaz sk. B a minimálne 2 roky praxe v riadení automobilu
  • samostatnosť, zodpovednosť, lojalita
  • zdvorilé vystupovanie
  • účasť na budovaní dobrého mena GLS
  • skúsenosti s doručováním zásielok výhodou
Ponúkame:
  • práca na plný úväzok
  • pracovný týždeň pondelok – piatok

Customer service employee

PRACOVNÍK ZÁKAZNÍCKEHO SERVISU

  • Vybavovanie telefonických požiadaviek zákazníkov /prichádzajúce hovory/ a elektronickej pošty podľa interných pravidiel a firemných štandardov
  • Zabezpečenie prenosu týchto požiadaviek na lokálne depá a pobočky GLS v zahraničí
Požadujeme:
  • Ukončené min. SŠ vzdelanie
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Znalosť práce s PC
  • Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
  • Orientácia na zákazníka, zdvorilosť, ochota, pohotovosť, dôslednosť a samostatnosť pri plnení požiadaviek zákazníkov
  • Odolnosť voči stresu
Ponúkame:
  • Pozícia v medzinárodnej spoločnosti
  • Možnosť osobného rozvoja a kariérneho postupu
  • 13. plat
  • Stravné lístky
  • Práca v mladom kolektíve
  • Miesto výkonu práce: Logistický areál Budča, Budča 1039, 962 33
V prípade záujmu zašlite Váš životopis na email: kariera@gls-slovakia.sk

If there are currently no vacancies available or the vacancies do not match your profile, you can send a prospective application. In this case, the candidate should describe as precisely as possible which job he is interested in.

You can send us a perspective request to kariera@gls-slovakia.sk