PRACOVNÍK PODPRORY IT

Náplň práce:

  • Podpora uživatelů IT systémů – telefonicky, e-mailem, pomocí vzdáleného připojení
  • Poradenství zákazníkům při implementaci nových IT produktů
  • Řešení a evidence IT incidentů a požadavků
  • Spolupráce na tvorbě manuálů
  • Dohledávání zásilek v IT systémech
  • Spolupráce s administrátory a kolegy při řešení problémů

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost práce s PC na pokročilé úrovni (instalace software, síťové nastavení apod.)
  • Pokročilé zkušenosti s balíkem MS Office
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Kladný vztah k IT technice
  • Logické uvažování
  • Empatie, komunikativnost
  • Znalost angličtiny na mírně pokročilé úrovni
  • Zdvořilost, ochota, pohotovost, samostatnost, důslednost

Nabízíme:

  • Pozice v mezinárodní společnosti
  • Možnost osobního rozvoje
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na soukromé pojištění
  • Stravenky v hodnotě 120,- Kč/den
  • Možnost volání za nižší ceny na základě přihlášení do firemní mobilní sítě
  • Místo výkonu práce: Jihlava – průmyslová zóna

V případě zájmu zašlete prosím Váš motivační dopis a životopis na e-mail: hr@gls-czech.com